MÖBLER / Bord / Soffbord 11933085
nr 1193 3085
Soffbord
Teak, 1960-tal. Längd: 100, djup: 32 cm, höjd: 33 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:59:03
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)